Великие цитаты

Каратэ — это значит закалять дух, оттачивать технику. Но суть каратэ заключается в том, чтобы всегда быть готовым к смертельному поединку.

- Масутацу Ояма

План спортивных мероприятий на 2019 год

Січень
11-13 Зимова Школа КБДК (м. Херсон)
26 Абсолютний чемпіонат міста Полтави «You’re simply the best»: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Полтава)
Лютий
- Відкритий чемпіонат Японії WKO «Junior World Cup JAC»: діти, юнаки, дівчата, юніорки (Японія, м. Осака)
16 Кубок України: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки, сеньйори (м. Полтава)
23-24 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Київ)
23-24 Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області: діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки (м. Дніпро)
Березень
3 Відкритий чемпіонат Черкаської області: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м.Черкаси)
8 Міжнародний день жінок
16 Кубок новачка: діти, молодші юнаки, дівчата 6–11 років (м. Полтава)
16-17 Чемпіонат Херсонської області: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Н. Каховка)
16-17 Кубок Саксаганского району (м. Кривий Ріг)
23 Чемпіонат Європи WKB: юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки, сеньйори + ката (Іспанія, м. Лорка)
23-24 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Тернівка)
- 1-й Відкритий чемпіонат Європи з фуллконтакт карате: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (Ізраіль, м. Рішон-ле-Ціон)
- Міжнародний турнір KWF «International Grand Prix»: діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки, сеньйори (Японія)
30 Чемпіонат м. Херсона «Кубок новачка»: діти, юнаки, дівчата, чоловіки + ката (м. Херсон)
30 11-й Відкритий чемпіонат Сумської області: діти, юнаки, дівчата, юніорки (м. Ромни)
Квітень
13 Відкритий чемпіонат Закарпатської області: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Ужгород)
20 Відкритий чемпіонат Полтавської області в розділі ката: діти, юнаки, дівчата, юніорки (м. Полтава)
20-21 Відкритий чемпіонат Японії POINT K.O.: діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки, сеньйори (Японія, м. Токіо)
21 Чемпіонат Херсонської області: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (смт. Іванівка)
28 Великдень
Травень
3-5 Навчально-тренувальний збір КБДК + Відкритий чемпіонат Херсонської області по ката (м. Скадовськ)
5 Проводи
11 Відкритий чемпіонат Київської області «Київська весна»: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Київ)
11-12 Відкритий чемпіонат Херсонської області «А ну ка девушки»: дівчата, юніорки (с. Великі Копані)
11-12 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Крививий Ріг)
18-19 Чемпіонат України: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки, сеньйори (м. Запоріжжя)
25-26 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Полтава)
Червень
1 Полтавський Відкритий міський турнір «TANSEY CUP» діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки (м. Полтава)
- Літній навчально-тренувальний табір м. Ужгород (Карпати)
- Літній навчально-тренувальний табір Полтавської обласної федерації (м. Полтава)
- Літній навчально-тренувальний табір Дніпропетровської області
Липень-Серпень
21.07 - 04.08 30-й Традиційний літній спортивний табір КБДК + Міжнародний чемпіонат по ката (м. Скадовськ)
Вересень
15 Чемпіонат Херсонської області: діти, юнаки, юніори (с. Виноградове)
21 Відкритий чемпіонат Полтавської області: діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки «Полтавська Битва 2018» (м. Полтава)
28-29 Відкритий чемпіонат м. Генічеськ: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Генічеськ)
Жовтень
6 Відкритий чемпіонат Запорізької області «Хортиця – 2019»: діти, юнаки, дівчата, чол., жін., сеньйори (м. Запоріжжя)
12-13 Всеукраїнський турнір «Козак Ріг»: діти, юнаки, дівчата, юніорки (м. Кривий Ріг)
19 Кубок Світу WKB: чоловіки, жінки, юнаки, юніори, дівчата, юніорки + ката (Чілі, м.Сантьяго)
19-20 Чемпіонат Херсонської області: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Каховка)
25-27 Навчально-тренувальний збір КБДК + Відкритий Чемпіонат Херсонської області по ката (м. Скадовськ)
Листопад
- 2-й Відкритий чемпіонат Європи з фуллконтакт карате: чоловіки, жінки (Угорщина, м. Будапешт)
2 Клубний турнір «Green Dojo» (м. Полтава)
9 Відкритий чемпіонат Київської області «Київська осінь»: діти, юнаки, юніори, дівчата, юніорки (м. Київ)
16-17 Чемпіонат м. Херсона «Кубок новачка»: діти, юнаки, дівчата, чоловіки + ката (м. Херсон)
16-17 Чемпіонат міста Кривий Ріг: діти, юнаки, дівчата, чоловіки, жінки (м. Кривий Ріг)
16-17 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Київ)
23 7-й традиційний клубний турнір SC SHIELDSWORD (м. Полтава)
23-24 Абс. Чемп. Європи WKB: чол. жінки., Ч.Е. молодь 18-21р., Кубок Європи: діти, юнаки, дівчата, сеньйори. + ката
Грудень
1 Відкритий чемпіонат м. Тернівка: діти, юнаки, дівчата (м. Тернівка)
7-8 Навчально-тренувальний, аттестаційний семінар (м. Полтава)
13-15 Міжнародний турнір: діти, юнаки, юніори дівчата, юніорки, чоловіки (м. Херсон)
28 «Кубок Діда Мороза» командний турнір (м. Полтава)